Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik két napja, tanácsok?

Bebe2345 kérdése:

Késik két napja, tanácsok?

Figyelt kérdés
2 napja késik a mensi,de most csak hozzáértem a hasamaljához és fáj(olyan mint amikor megvan) ez mit jelent?

2015. máj. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap bárkivel előfordul hogy késik, ne ijedj meg. Esetleg megkérdezhetem hány éves vagy és élsz e nemi életet? 25/N
2015. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen normális, nem kell így kiakadni. Gondolom, fiatal van. Tizenéves kor elején hónapok is kimaradhatnak, az is normális. 18L
2015. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elsőnek,15 éves vagyok csak októberben töltöm a 16-ot.A barátomma eddig 5x voltunk együtt 8 hónap alatt,de védekeztünk mindig.Csináltam terhességi tesztet,mert először azt hittem hogy terhes vagyok,de negatív lett.
2015. máj. 15. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, biztonságképp csinálj még egy tesztet mert két teszt eredménye már biztosabb. Ha a terhesség kizárható és továbbra sem jön meg (több mint egy hetet tolódik el) akkor keress fel egy nőgyógyászt. 25/N
2015. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!