Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsö, menszesz tanácsok?

Elsö, menszesz tanácsok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
tegyél be betétet :D
2013. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam...
2013. dec. 7. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mit vársz ??? MIlyen választ?
2013. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mást nem lehet mondani, mint amit az első válaszoló írt, de Anyukádnak is szólj.
2013. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

nekem jól bevállt módszerem a hosszú utazásokra (nem kívánt társasággal:(), hogy két betetet teszek egymásra. Így nem kell magammal vinnem a mosdóba a betit és nem okoz kellemetlen pillanatokat az elrejtése! Aztán kint már csak annyi dolgom van a mellékhelységben, h leszedem a felső réteget és kidobom. ez az ért is jó, mert elég undi a vonat wc-je és egy nagy fékezésnél én mindig attól félek, hogy beleesek a wc-be :S:S:S:S:S jaj, meg fontos jól megválasztani az outfitet, mert elég pelusos a hatás :S de sztem megéri! remélem tudtam segíteni! :*

2013. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ó, te szegény... nekem idén szept 3.-án jött meg először, eléggé megviselt lelkileg, pedig nem gondoltam volna. rakj be betétet, szólj anyudnak, írjon ki, próbáld feldolgozni, nem könnyű... lazíts, a tampont hanyagold, ha fáj, vegyél be fájdalomcsillapítót, az osztályban ne kelts feltűnést, és próbált meg nem eldugítani a wc-ket. komolyan mondom,amikor először jött meg, két napot otthon voltam, az első nap eldugult a wc és elfogyott legalább 5 tekercs wcpapír, arról nem beszélve, hogy a házban szinte állandóan lehúztam a gatyám, hogy megnézzem, mennyi van (egyedül voltam otthon, jó a kutyák nem számítanak) és nagyon gyakran cseréltem betétet, persze tök feleslegesen, azt is pazaroltam, mint a hülye. :) így éltem én meg, de nekem szabályos és nem késik, azóta is általában 7-8 napig tart, de egyszer volt 5 is.

13/l

2013. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jött meg hogy az iskolába voltam és állok aláìrok vmit és érzem hogy folyik.. mondom biztosan a fehérfolyás na de ám aznak sokat görcsöltem. Hazamentem vége volt a napnak ráültem a WC-re és hát a bugyim merő fekete és barna szìnben pompázott de megilyedtem! Gondoltam ez a barnafolyás és másnapra jött is a vér szonbaton ömlött belőlem vasárnap már kevesebb hétfőre meg mégkevesebb keddre el is múlt! Előjelei a görcsök hirtelen növés barna folyás hirtelen jött pattanàsok. Legyen nálad betét mindig! Mert bármikor megjöhet ha már menstruáltál akkor is figyelj oda mert nem jön meg mindenkinek pontosan valakinek több hónapig rendszertelen! Remélem segítettem!
2013. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!