Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg kellett volna hogy jöjjön...

Meg kellett volna hogy jöjjön a menstruációm, pár napja de még nem jött meg. Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Előző hónapban lefeküdtem először a barátommal. És azóta is lefeküdtünk egymással, de mindig védekeztünk, és megnéztük minden egyes szeretkezés után, hogy nem szakadt-e ki a gumi, de eddig egyszer se szakadt ki. Ebbe a hónapba mégse jött meg. Csak ilyen kisebb vérzés. nem is mondanám igazán vérzésnek csak a hüvelyváladékomba van egy kis vér, de nem mondanám menstruációs vérnek. Eddig se volt rendszeres a menstruációm, de most nagyon zavar ugye amiatt hogy szexuális életet kezdtem élni. Valaki tudna épkézláb dolgokat mondani, mert kezdek kicsit kiakadni, hogy most mégis mi lehet? Válaszokat előre is köszönöm.
2015. máj. 14. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vegyél egy tesztet, és tesztelj. Aztán utána menj orvoshoz. Ha pozitív, azért, ha negatív, akkor fogamzásgátlót feliratni. Egyáltalán hány éves vagy?
2015. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A korom miért fontos? Nem vagyok se túl idős, se fiatal. De köszönöm a tanácsod.
2015. máj. 14. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Csinálj tesztet, fogamzásgátlót íratni

meg hülyeség.

2015. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első szeretkezés után csúszhat a menstruáció! Mostantól évente kell úgyis járnod nőgyógyászhoz rákszűrésre, szóval megbeszélheted vele a rendszertelen menstruációdat! Jó esetben vagy azt mondja, hogy pár év után sem áll be, akkor elküld endokrinológushoz, vagy azt, hogy ír fel fogamzásgátlót! Ha az utóbbit mondja, akkor keress másik orvost mielőbb! Rendszertelen menstruációra nem lehet felírni fogamzásgátlót!
2015. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
első voltam: a korodat a fogamzásgátló miatt kérdeztem.
2015. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!