Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ezelőtti hónapban késett a...

Ha ezelőtti hónapban késett a menstruációm 2 hetet azaz 20-án jött meg akkor ebbe a hónapba mikor kellett volna megjönnie? Mert még nem jött meg.

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mióta menstruálsz? Rendszeres már?
2014. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok.4.es korom óta menstruálok.Eddig mindig rendszeresen időbe megjött de 2-3 hónapja nem jön meg időbe.Mindig késik így már nem tudom eldönteni mikor jön meg.
2014. jan. 21. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a ciklusod,akkor 17-én vagy a környékén kellet volna megjönnie ismét. De 23 és 35 nap között változhat a ciklus ideje. Ha esély van terhességre csinálj egy tesztet,ha nem vagy negatív az eredmény,akkor még várhatsz.
2014. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindig a menstruáció elsö napjától kell számolni az uj ciklust akkor is ha késett tehtá a késés szeint kell számolni.
2014. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. És hány nap késés számít még "normálisnak"?
2014. jan. 21. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Már írtam,hogy ha 35 napon belül jön meg az teljesen normális,de akár többet is késhet,vagy kimaradhat 1-1 menzesz,betegség,stressz,gyógyszerszedés miatt is.
2014. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazából ritkán belefér a késés söt akár egy teljes ciklus kimaradása is mivel nem gépek vagyunk, vannak anovulációs ciklusok tehát olyankor nincs peteérés, persze sokaknak akkor is megjön de van akinek nem. Ha rendszeresen 35 nap fölött jön meg akkor az utalhat hormon problémára.
2014. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Náthás vagyok gyógyszereket is szedek lehet emiatt van.
2014. jan. 22. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!