Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés miatt késhet...

Hüvelyi fertőzés miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm, és kb.4 napja viszket odalent. Ha pisilek, es kitorlom, elnezest a kifejezesert, nagyon viszket es nagyon kellemetlen. Szóval inkább kívül viszket, belül nagyon ritkán érzem. Ez nem hüvelygomba, mert az már volt nekem és az 100x rosszabb. Lényeg, hogy emiatt késhet a menstruációm? A barátommal már lassan 2 hónapja voltunk együtt, tehat a terhesseg lehetetlen. Vedekeztunk is, semmi tunetem. Azután meg is jott a menzeszem. Most is megvannak a tunertek. , hogy meg fog jonni, megsem jon :-\
2015. máj. 13. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet attól.
2015. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hüvelyi fertőzés miatt nem késik szerintem . De idegeskedéstől ès kismillió egyéb dologtól igen ! A szervezet nem működik óramű pontossággal . Képzeld nekem most ebben a hónapban 6 napot késett 😅 ...de megjött rendesen !
2015. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez fertőzés egészen biztosan. És simán lehet gomba is. És az, hogy az sokkal rosszabb, ha még vársz vele pár napot, akkor elhiheted, hogy lesz is rosszabb!

Menj orvoshoz, kezeljenek ki belőle!

És egy gyulladás, amit mondjuk kivált egy fertőzés, az éppen lehet hatással a menstruációs ciklusra is, de azért nem olyan gyakori ez. Lehet, hogy ha semmilyen fertőzésed nem lenne, akkor is késne pár napot.

2015. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Használok rá canestent. Orvoshoz semmiképp sem akarok menni. Volt már többször is ilyen, krémtől elmult mindig :-)
2015. máj. 13. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:

"Használok rá canestent. Orvoshoz semmiképp sem akarok menni. Volt már többször is ilyen, krémtől elmult mindig :-)"


Éppen hogy nem múlt el, csak visszahúzódott a fertözés.


Ezért kellene elmenned orvoshoz, hogy megkeresse, milyen ferötésed is vanpontosan, mit használj rá - mert a canesten a legtöbb esetben csak kicsit csökkenti a tüneteket.

2015. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nekem mindig elmúlt tőle teljesen. Vagyis vlt már vagy 2x ilyen. És nem rövid időn belül jött a következő. Pár évvel utánna.
2015. máj. 13. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nyugodtan használj rá Canestent, ne is menj orvoshoz, hisz a Canesten egy csodaszer, mindenre jó, simán rendbe hoz, csak aztán ne lepődj meg, ha majd mégsem így lesz...De csak egy tanács volt az orvos, azt csinálsz, amit akarsz.
2015. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jólvan nem kell bekapni. Köszönöm a segítséget. Azért nem akarok orvoshoz menni, mert anya nem tudja, hogy szűz vagyok, és ő kicsit ilyen régimódi gondolkodású, tehát nagyon félek megharagudna rám.
2015. máj. 13. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
És mi köze van a hüvelyi fertőzésnek ahhoz, hogy nemi életet élsz? Semmi! Hüvelyi fertőzése egy kislánynak is lehet, akár egy pár hónaposnak, nem kell hozzá nemi élet. A másik meg az, hogy 14 év felett még szülő sem kell, hogy elmenj orvoshoz, de ha még el is megy veled anyukád, nem kell, hogy bent legyen veled vizsgálat alkalmával.
2015. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Annyi köze van hozzá, hogy ha megnézne az orvos, kiderülne, hogy nem vagyok szűz. És mivel Szlovákiában élek, az orvosom még csak nem is szlovák, hogy legalább az alapokat el tudnám neki mondani, hanem cseh. Úgyhogy sajnos nekem ez itt elég nehéz, mert kb. egy szót sem tudok csehül.
2015. máj. 13. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!