Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 napja késik a menstruációm,...

26 napja késik a menstruációm, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

26 napja késik a menstruációm, van barátom, de nem lehetek terhes bár egy ideje nem gumival, viszont mindig figyelt, hogy ne bennem menjen el, hanem inkább jóval elöbb kivette...

nem szedek fogamzásgátlót, február 2.-ra kaptam idöpontot nögyogyaszhoz, a fogamzasgatlot megbeszelni..anyuval megyek...

Sz*x kozben fura szagok voltak nekem lent.., tisztálkodom rendesen, hagymahoz hasonlo szag volt.. Turos allagu huvelyvaladek, szedules es hanyingerem van. Es egyuttlet fajt nekem, furcsan ego erzes volt kicsit.. .. Etvagyam alig van, es eleg sovany vagyok, 167cm,45 kg vagyok, 49 voltam. Sok volt a stressz is, szerintetek? Mit csinaljak, hogy megjojjon vegre? Terhes esetleg lehetek? En fertozesre tippeltem..bar nem tudom mitol lehetne az oka, de terhessegtól fel baratom, habar szerintem biztosan nem az a baj..



2015. jan. 20. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Khmm.... Én nem vagyok orvos de a szédülés, meg a többi tünet terhességre utal
2015. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előváladéktól is teherbe lehet esni, mert tartalmazhat életképes spermiumokat.


(Így fogant a legjobb barátnőm kislánya, de ők tudtak örülni a babának, mert már házasok voltak, 26 évesek és és 1-2 múlva már amúgyis szerettek volna gyereket.)


Ha terhes vagy, akkor kb. 8 hetes terhes (mert nem a fogantatástól, hanem az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhesség idejét), és egy otthoni teszt már rég kimutatná.


A tüneteid alapján valamilyen hüvelyfertőzésed van, amivel mindenképpen orvoshoz kéne menned, és megfelelő kezelést kapnod rá neked is és a párodnak is, mert különben ő a gyógyulásod után visszafertőzne.

2015. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!