Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik. Mitől lehet?...

6 napja késik. Mitől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

6 napja késik a menzeszem.5 éve van meg,előfordult máskoris hogy néhány nap eltolódás volt,de max +-2/3.Van barátom,még szűz vagyok,nem feküdtem le vele,viszont "játszani" szoktunk.Vigyáztam mindig,hogy mikor elmegy hozzám semmiféle módon ne érjen a sperma.Volt,hogy hozzáért a puncimhoz a farka,de nem volt rajta semmi,még nem készült elmenni. Lehetetlennek tartom,hogy terhes legyek,viszont mégis aggódok.Vélemények?

Köszönöm szépen.



2015. máj. 13. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Sok mindentől késhet, elég bonyolult ez a rendszer... stressz, bizonyos gyógyszerek is lehetnek ilyen hatással. Nekem pl antibiotikumtól késett 1,5 hetet.
2015. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán késhet 1 hetet,vagy mêg többet is akár.Nem kell aghódni,szinte mindenkinél volt már ilyen.
2015. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs ezzel, akár ki is maradhat egy-egy nagy ritkán. Pláne 17 év alatt.
2015. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem gépek vagyunk.

Ha más tüneted nincs, akkor nyugi, legfeljebb ez kimarad.

Ha a következő sem jönne meg, akkor irány majd a doki.

2015. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!