Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció és felfázás?

Menstruáció és felfázás?

Figyelt kérdés
Kèsett a menstruációm 1 napot èsmásnap megjött barnázással, nagyon kevèssel indult, utánna èreztem, hogy felvagYok fázva ès olyan tünetek is vannak.. Sokszor kell mennem pisilni ès fáj.. De közben egy kicsit meg van a menstruaciom.. Ès egy kicsit fáj az alhasam is.. Meg oldalt is szokott szurni.. Mèg soha nem fordult velem elo.. Szerintetek?? Tapasztalatok..?? Vagy aki hasonló helyzetben voltak\vannak..?
2015. máj. 13. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ha úgy gondolod felfáztál menj orvoshoz, ír gyógyszert. (háziorvos is) Más tünet? csípő vizelet?

"kicsit fáj az alhasam is" miért amúgy mensinél nem görcsöl?

Kicsit van meg. nem lehet valami más a dologban? pl terhesség (le lehet hurrogni de van akinek az első hónapban csak így pecsételve jön meg )

2015. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Jó lenne. Már szeretnènk kisbabát már pár honapja probalkozunk..:) igen a hátam is szokott fájni.. De most hogy igy megjott.. Meg ez a felfazas.. Igy teljesen feladtam a remenyt.. :(
2015. máj. 13. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

figyelj! lehet azért gyenge mert baba van. nem akarlak hiú reményekbe ringatni. vegyél egy tesztet aztán eredménytől függetlenül irány a doki.

[link]


na majd írd meg mi újság!

2015. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd megírom :) egyèpkènt a szèkrekedes is a terhessegi tunetek koze tartozik??
2015. máj. 13. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:

az már azért jóval későbbi tünet! még a a hányinger is általában a mensi elmaradása után jön. itt vannak az igazán korai tünetek:

[link]


de ne keresd magadon a jeleket

nem akarlak hiú ábrándokba ringatni!


Minden jót! :)

2015. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2015. máj. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!