Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitôl van ez és mit tegyek?

Mitôl van ez és mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves nô vagyok. Évekig megvoltam elégedve nagyjából a mellméretemmel egészen mostanág. Az utóbbi pár hònapban észrevettem,hogy erôs kicsikék lettek. Régebb se voltak hú de nagyok de nekem elég volt,viszont most akárhányszor magamranézek mindig szomorúság tölt el. 75-B melltartót használtam évekig s ma mentem új melltartót vásárolni és 45-B volt az ami jó volt végül... Mitôl van ez és mit tehetek ez érdekében? :(
2015. máj. 13. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogytál?
2015. máj. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lefogytál, akkor hízd vissza a kilóidat és a melled is visszanő 75B-re.
2015. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem mondhatnám,hogy fogytam.. mig sulis voltam is akkoris 55 kilogramm voltam s most is... Annyi a különbség,hogy azóta idősebb lettem.. azt se értem,hogy miért van az hogy sulis koromban 55 kilóson jól éreztem magam s most meg csontsovány vagyok ugyanannyi kilósón..Hizni meg nehezen tudok,minden félórába kéne ennem megállás nélkül ahoz hogy sikerüljön meghizzak. Akkor csak a testsúly az ami az egészet befolyásolhatja?
2015. máj. 14. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!