Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem? Simán csak...

Mi lehet velem? Simán csak meg fog jönni vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés
Eseményutánit szedtem be, utána megjött 6 nap múlva. Ez volt 2 hete. Most meg 3 napja enyhén néha görcsöl a hasam, enyhén fáj a mellem és egy picivel több a fehérfolyásom mint szokott. Ez mire utalhat? Meg fog jönni hamarosan vagy inkább nem hatott a gyógyszer? Vagy a peteérés miatt talán? Szerintetek?

2015. máj. 12. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban a gyógyszer beszedése már több mint 2 hete volt, inkább majdnem 1 hónapja.
2015. máj. 12. 16:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Escapelle volt, akkor akkor kell megjönnie, amikor rendesen meg kell jönnie. Ez esedékes mostanában? A gyógyszer utáni első rendes menstruációm nekem más volt (napokkal előtte már görcsöltem, lassan indult be, tovább tartott). Azt mondanám, hogy neked is meg fog jönni, de pár napon belül kiderül. Meg vehetsz egy tesztet, ha biztosra akarsz menni.
2015. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már egyszer szedtem be escapellet es akkor is megjott utana 1 hettel es utana mar csak egy honap mulva jott meg, szoval lehet meg nem most kene megjonnie :/
2015. máj. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!