Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal ovariumban 6 cm-es, jobb...

Bal ovariumban 6 cm-es, jobb ovariumban 8 cm-es suru echo benneku ciszta. Tovabb lent?

Figyelt kérdés
mult havi peteeresemkor kezdodott az egesz. fajdalmaim voltqk. felkerestem egy orvost, aki uh nelkul ravagta hogy semmi bajom. ra 10 napra omlott belolem a ver, gyogykaparast vegeztek azonnal, mert a mehemben 6 cm es ciszta volt. Akkor a bal petefeszkemben 3 cm-es volt a ciszta. Gyogy teat iszok, fajdalmam elmult. Holnap beszeljuk meg a dokival, hogy hogyan tovabb. Miota ez az egesz kezdodott hohullamaim vannak estenkent, igy kertem a dokit, hogy varjunk a mutettel, mert el szeretnek menni endokrinologushoz. Van remrny? Lehetseges hogy hormon problema miatt van cisztam? Nagyon nem szeretnek mutetet, nem szeretnem az 1 eves babamat itthon hagyni (nem beszelve a felepulesi idorol)
2015. máj. 11. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Most 6 és 8 cm-esek? Vagy ez a múltkori állapot.

Elég nagyok, ezért mindenképpen fontos a műtét. Főleg, ha a múltkori állapothoz képest nőttek.

A műtéti felépülés nagyon gyors. Másnap már haza lehet menni. Egy hét múlva már lehet csinálni mindent, ami nem igényel fizikai megterhelést. Pár hét múlva pedig teljes a gyógyulás.

2015. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Váltottál orvost?


Gluténérzékeny, tejérzékeny mennyire vagy? Diétázol? Milyen étrendet követsz?


Vérképet vizsgáltak? Crp szint, többi érték milyen nálad?

2015. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 hetes ertekek ezek, s ma is ekkora volt ambar a oki nem merte le csakazt mondta nem valtozott. pedig valami valtozott hisz nem faj.


Verkepem nem a legjobb, vizeletmen feherversjt de nem foglalkoznak vele pedig a haziorvosnak is mutattam. Most probalok bejutni endokrinologiara. Tudtommal nem vagyokerzekeny semmire. Az teny, hogy peldaul hizbi nem tudok, hohullamok gyotornek,gyengeseg.

2015. máj. 11. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a krónikus rossz állapotot mégiscsak feltételezhető, hogy valami krónikus károsító tényező okozza.


Nők gyakran nem bírják a sok szénhidrátot, glutént vagy tejfehérjéket, ez gyakran áll hormonzavarok, ciszták, gyulladások mögött.

2015. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: Az hogy most éppen nem fáj, nem azt jelenti, hogy változott vagy kisebb lett.

Nekem is volt, hol fáj, hol nem, volt hogy éreztem is, hogy van ott valami. Volt, hogy eltűnt, volt hogy előjött újra.

De amikor ilyen nagy volt, akkor megműtöttek.

2015. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hatha valakinek ez meg hasznos lesz. Nem mutettem meg magam. Gyogyteakat ittam, elhittem, hogy felszivodik. Felszivodott!!! :)
2015. aug. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!