Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kaptam a nőgyógyászatról...

Miért kaptam a nőgyógyászatról levelet?

Figyelt kérdés
Voltam pár hete fogamzásgátlót felíratni és ma kaptam egy levelet, de nem értem miért. Nem otthon tartózkodok és apukámmal nem akartam felbontatni. Mindig küldenek ki levelet vagy ha csak valami baj van? Köszönöm szépen!

2015. máj. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor küldtek mikor gond volt a ràkszűrés eredményemmel . ( P3 volt) szerencsére nem lettem beteg ...
2015. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamiért visszahívnak. Lehet hogy csak a mintavétel nem sikerült és meg kell ismételni.
2015. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges találgatni , majd kiderül mi a gond , de vedd komolyan , és menj vissza az orvoshoz !
2015. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csináltak rákszűrést, akkor vagy értékelhetetlen az eredménye vagy további vizsgálatot igényel - ez még nem jelent önmagában semmi rosszat, nyugi. Vagy egyéb dolgot találtak.

Ha mostanában nem volt rákszűrés, akkor lehet csak emlékeztető, hogy itt az ideje.

2015. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy elkészült a rákszűrés eredménye. Az én nőgyógyászom pl. mindig kiküldi az eredményt, akármilyen. Nekem még sosem volt rossz, de akkor is kiküldi. Én hétfőn voltam pont, és mondta, hogy "akkor majd küldöm az eredményét!" (Magán). Szóval nem biztos, hogy gáz van. Lehet csak lelkiismeretes az orvosod, mint az enyém. :-)
2015. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!