Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes a hüvelyi folyás?...

Természetes a hüvelyi folyás? 18/L

Figyelt kérdés
Jellegzetes szagú, átlátszó sűrűbb folyadék... van aki azt mondja természetes, van egy barátnőm aki kivizsgáltatta(még nem kapott eredményt) és más ismerőseimet is megkérdezve nekik is van ilyen. Most ez jelenthet rosszat is ez a folyás? Körülbelül egy éve van, voltam már ezzel nőgyógyásznál. Volt amelyik azt mondta nem lát semmi olyat..volt aki felírt gyógyszert de hosszútávon egyik sem vált be és már azelőtt is volt mielőtt lett volna fiúval kapcsolatom.
2015. máj. 5. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,mert így tisztul a szervezeted.Akkor van gond,ha az átlátszó helyett fehér,büdös váladék jön,az már fertőzés jele.
2015. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van néha hogy fehér a bugyimban de gondolom az attól hogy már megszáradt az az átlátszó.Szaga viszont elég jellemző,hogy van
2015. máj. 5. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A hüvelyi folyás nem rózsaillatú, ha irritálóan büdös, akkor van baj.
2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is mindig van folyásom, valamikor átlátszó, valamikor megfehéredik a bugyi. de általában nincs panaszom. ráadásul már 3x jártam úgy az elmúlt években, hogy egy kis viszketés/fájdalom is volt mellé, és mégis minden vizsgálat negatív lett, aztán magától elmúlt valahogy.
2015. máj. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális fehérfolyás lesz.
2015. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!