Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy magyarázzam ki?

Hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Tegnap megjött a bajom és ma nagyon erős a vérzésem. Minden szünetbe rohantam cserélni a betétet, de az egyik órán kicsit megmozdultam és éreztem, hogy itt nagy baj van. Magam alá néztem és totálisan átáztam. Egyből rohantam is a tanáromhoz, hogy sűrgősen ki kell mennem, s miközben felálltam egy vércsepp csöppent le a földre... Nagyon rosszul érzem ez miatt magam :(

Mit mondjak a többieknek? Mi volt az?

Veletek is történt már hasonló? Mit tettetek?


2015. máj. 4. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt semmit se kimagyarázni. Teljesen természetes dolog ami veled történt, erre nem felkészülni jobban, ha olyan erős. A többiek is tudják biztosan, hogy mi ez, aki meg cikiz ez miatt, az hülye.
2015. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit kel ezen kimagyarázni?! Ciki, de ez van, megesik. Legközelebb tegyél be erősebb/kettő betétet, és/vagy tampont, akkor nem lesz ilyen problémád.
2015. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normál tamponnal és éjszakai betéttel tuti kibírod. Kellemetlen, de ilyen velem is előfordult már. Nem kell foglalkozni vele, majd elfelejtik. 18L
2015. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!