Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a szex?

Miért fáj a szex?

Figyelt kérdés
Párommal két hete nem voltunk együtt.Ma volt időnk egymásra,de nagyon fájt mikor bennem volt.Méhszájsebem lehet?Egyáltalán az milyen és mitől lehet?
2015. máj. 2. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Paros massal kufircolt es osszeszedett valamit. Gratulalok.
2015. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Parod*
2015. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A méhszájseb nem csak szex közben fáj. Egyébként sok oka lehet...
2015. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál kellően ellazult és felizgatott állapotban és kevés síkosító váladék termelődött.
2015. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es, azt azért illik tudni hogy gomba és baktérium is természetes jelenség a szervezetben és el tudnak szaporodni. Nem csak nemi uton lehet fertőzést összeszedni. De látom neked nem világos.


Kérdező, lehet ahogy írták száraz lehettél és nem voltál ellazulva. Egyébként én is tapasztaltam már ilyet két hét szünet után, az a két hét idő és energia hiány miatt volt. Sokat kivett belőlem. Másnap nem volt semmi gond.

2015. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es!Én gratulálok neked,hogy ennyire hülye vagy!

Nem a behatolás fájt,hanem amikor bennem volt teljesen,belül,fent a méhszájnál.

2015. máj. 3. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor megnyomta.


Nekem is előfordul (páromé méretesebb, mint kéne)), és olyankor le tudnám rúgni magamról. Picit módosítani kell a szögön - kijjebb csúszni - és jó lesz.

2015. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!