Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom egyik napról a...

Abbahagyhatom egyik napról a másikra a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtél egy havi adagot azt szedd végig , különben össze-vissza fog megjönni.
2015. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,csak a levèl végén.
2015. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A levél végén persze
2015. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a ciklus közepén. Nagyon nagyon sok kellemetlenséget okozott és legkevésbé sem érdekelt mi plusz lesz még az abbahagyása miatt. Viszont ha nincs rá túl komoly okod akkor nem árt végig szedni.
2015. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Levél végén vagyok, múlt pénteken vettem be az utolsó szemet és tegnap jött meg, de előtte is megvolt még amikor szedtem, gyakorlatilag a hónapban 5 nap nem volt meg ezért akarom abbahagyni. Akkor nem kezdem el a következő levelet akkor nem lesz baj?
2015. ápr. 29. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz!! Az már a levél vége. :)

Amúgy az alapból 4-5 napos menzimből először lett két hét, következő levelnel 10 nap után befejeztem a bogyót. És visszaállt a ciklusom simán. Egy hónap kellett csak.

2015. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!