Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez inkontinencia?

Ez inkontinencia?

Figyelt kérdés
Ha tüsszentek vagy köhög egyből elcseppen a vizelet.Futásnál meg ugrálásnál is...mit lehet ez ellen csinálni? 14/l
2015. ápr. 22. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Hat igen. Intim torna es inkontinenciaval is foglalkozo nogyogyaszhoz menni. Elmehetsz hazidokihoz is, hatha van jobb otlete. Szerintem 14 evesen korai... (hacsak nem szexelsz sokat vagy szultel is mar vagy ennyire rossz geneket orokoltel hogy mar most lazak a szovetek, izmok). Dokihoz menj.
2015. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem szültem :D nem lehet valami fejlődési rendellenesség? Kb 1 éve van ez a probléma
2015. ápr. 22. 23:20
 3/3 anonim válasza:

Nem fejlődési rendellenesség, hanem a gyenge húgycső záróizom/gátizom, illetve az alhasi szervek túlzott megterhelése miatt lehet. Sajnos elég gyakori dolog.

Viszont van rá megoldás - Kriston Andrea kifejlesztette az intim tornát, aminek a hatására többek között meg tud erősödni ez az apró izom is és meg tud szűnni a panasz.

Én voltam a tanfolyamán, nagyon tudom ajánlani. Könyvet is írt erről. Itt van link: [link]

2015. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!