Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehetséges hogy egyik...

Az lehetséges hogy egyik hónapban 23. másikban 30. napon jön meg?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 17:41
 1/3 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy! De ez még szerintem egyátalán nem vészes késés :)
2015. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az. hormonzavart jelez (pl.nincs rendesen peteeresed vagy egyszer van egyszer nincs valamelyik hormonod szintje kicsit megbillent, stresszelsz stb.) Ha ez honapokig rendszeres es nem azert, mert tizeneves vagy es nemreg kezdtel mentsrualni, akkor fordulj nogyogyaszhoz, hogy legalabb megnezzen mitol van.

ha a kerdesed ugy kell erteni ahogy az 1. Valaszolo velte, hogy volt eddig 23 napos es most harminc es meg nem jott meg, akkor ha volt szexualis egyuttlet (akàr vedekezessel is) akkor csinalj egy terhessegi tesztet, ha nem akkor megintcsak hormonproblema (stressz vagy mas) lehet az ok.

egy menstruacios ciklus 22-35 nap kozott normalis de az nem jo ha egyik ciklus a minimumot masik a maximumot uti rendszeresen.

nekem volt ilyen (problemat kimutathatot nem talaltak)

2015. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bármi lehetséges, nekem egy évbe kb 1szer jön meg akkor is kb 2 napra és hormonbogyót akarnak velem szedetni :'(
2015. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!