Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhkioperálást megcsinálnak,...

Méhkioperálást megcsinálnak, ha nincs rá ok orvosi szempontból? (kor/gyerekek száma. Több lent)

Figyelt kérdés
18 évesen ha szeretném, kiveszik a méhemet? Valamilyen magánorvos, vagy akár egy külföldi ország orvosa megteszi? Indok nincs, ha csak nem valami mondvacsinált dolog, de az olyan, mintha nem is lenne. Ha nem államilag támogatott, akkor akár én is kifizetném, ha kell egy évig nem eszek, csak vegyék ki. Van rá esély?

2015. ápr. 20. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy betegség esetén is csak akkor távolítják el a méhet, ha nincs MÁS megoldás. De 18 éves korban? Mi lehet a baj, hogy ez jutott eszedbe?
2015. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem erre nincs lehetoseged, bar ki tudja manapsag. amugy miert szeretned ezt a drasztikus megoldast meglepni??
2015. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ajj, biztos? Sehol sem? Semmi pénzért? :(
2015. ápr. 20. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Biztos nem fognak megműteni! Egyáltalán, mi okod lenne rá?
2015. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen csak egészségügyi indokból végezhető el 18 éves kortól, egyébként a feltétel 40 éves életkor és 3 gyerek.
2015. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a kérdésed. A folyamat megfordíthatatlan, ha egyáltalán megcsinálja bárki is egészséges nőnél. Van egyáltalán valami okod rá, hogy ilyesmi fordult meg a fejedben?
2015. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük, van, idegileg teljesen tönkre tesz ez a dolog, volt valami trauma, ami miatt nagyon gátlásos vagyok, meg amúgy is, utálom magam enélkül is eléggé. Valami "agyi problémám" van, az év MINDEN napján azt kívánom, bár meg se születtem volna, csakis e miatt. Ha kiszednék, és nem lenne meg többé, leírhatatlanul boldog lennék.
2015. ápr. 22. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi okot nem erre értik. Egészségügyi ok például, ha a családban halmozottan van jelen agresszív fiatal kori rák.
2015. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben pszichológushoz kéne menned, nem a méhedet kivetetni.
2015. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hat ha nem veszik ki inkabb beugrok a Dunaba... :(

Ez meg 30 evig O.o

2015. ápr. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!