Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzés, utána...

Húgyúti fertőzés, utána viszketés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután már éreztem, hogy többször kell pisilnem, meg fájt már a hasam. Elmentem biciklizni, este értem haza. Ezután már véreset pisiltem, folyamatosan ingerelt, égett a húgyhólyagom. Muszáj volt elmennem az ügyeletre.

Húgyúti fertőzést állapítottak meg. Az orvos azt mondta, hogy 3 napig szedjem a gyógyszereket.

2 gyógyszert írt fel: Sumetrolim-t, Nolicin-S-t.

A mai nap elvileg már abba kéne hagynom a gyógyszer szedését. Igazából már nem fáj a hasam, nem fáj ha pisilek, viszont a húgycsövem belülről és a húgycsőnyílásom is viszket.


Nem tudom, hogy tovább merjem-e szedni a gyógyszert.

Vélemények? Tanácsok?


2015. ápr. 12. 18:08
 1/4 mandula95 ***** válasza:

Viszketésről nekem mindig a gomba ugrik be, ami ha antibiotikumot szedtél, előfordulhat, simán felborulhat tőle a hüvelyflórád.

Viszont nekem nemrég volt egy elég durva felfázásom, aminek az elején viszketett. Még nem tudtam, mi van velem és mivel volt már gombám, szinte reflexből bekentem Canestennel. Borzalmas ötlet volt, égett és csípett tőle mint állat.

Szóval ha csak néha viszket az szerintem ilyen betegség után normális, magamból kiindulva. De ha nagyon viszket és állandóan, akkor szerintem keresd fel az orvosod!

2015. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na Úristen, találd ki, férfi vagy nő a kérdező ! Véres vizeletnél még vesekőre (vesehomokra) is lehet gondolni. Ha valamilyen sérülés érte a nyálkahártyákat, akkor az bizony lassan, viszkető érzés mellett gyógyul.
2015. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, jogos!

Nő vagyok.

2015. ápr. 12. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdést a "Nők egészsége" alkategóriába tettem. Ebből talán meg tudod állapítani, hogy milyen nemű vagyok!!!
2015. ápr. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!