Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pénisz beljebb megy, mint a...

A pénisz beljebb megy, mint a tampon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 23:59
 1/7 anonim válasza:
Igen, jó esetben
2015. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tampont egészen mélyen fel kell helyezni, különben ki fog dörzsölni, és úgy érzed majd, mintha ki akarna esni. Ha egy csepp vizet teszel a tamponra, könnyebben tudod felhelyezni.
2015. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A puding próbája az evés.
2015. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Használtam már tampont. Kíváncsi vagyok, hogy a pénisz mennyivel megy beljebb. Amúgy a tampon ábrája szerint be kell tenni elég mélyre, ahonnan már csak fölfelé van "járat".
2015. ápr. 7. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A pénisz a méhszájadig tud elmenni, az megfogja, de kellemetlen, ha azt "bökdösik". Nagyon...

A tampont addig nem tudod felhelyezni, max., ha nagyon hosszú az ujjad.

2015. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:-D

nézőpont kérdése..

ez fűgg a vaginád méretétől meg a péniszétől.Amugy mindkettő elvileg ugyan odaig lehet csak rakni. Viszont a vagina szex közben a pénisz méreteihez igazodik.Kivéveha tul kicsi vagy tul nagy.

Na szoval.Nekem felmegy végig a tampon, ahogy ugye a kuki is. Mindenkinek addig kell rakni a tampont amig tudja,eléri..Ha a tampon 3cmes hosszát beleveszed,nem kell oda olyan hossu uj.Kulomben pesszäriumot se tudnank jasznälni.

Szoval nem,ugyanaddig megy mindkettö.

2015. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, a tampon útmutató ábráján is úgy láttam, hogy már nem tud továbbmenni (a pénisz sem).
2015. ápr. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!