Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ha megjött akkor az...

Lányok ha megjött akkor az iskolában? Többi lent

Figyelt kérdés
ugye az iskolába ha megvan akkor is kell menni ti hogy szoktátok megoldani a betét/tampon cserét ugy h nem veszik észre hogy megjött.. tippeket kérek és nem hülyeségeket..lehet privibe is :))

2015. ápr. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal a táskám és igyekeztem úgy időzíteni, hogy teremváltáskor menjek ki, így nem is volt feltűnő. De ha ez nem jött össze, mert mondjuk egész nap egy terembe voltunk, akkor volt egy textil zsepkendő tartóm és abba belegyűrtem 1-2 betétet vagy tampont. Zsepit amúgy is vittem mosdóba, mert nem volt papír, így ez sem volt feltűnő.
2015. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan kiveszem a tatyóbol a betétet nehogy valaki észre vegye. (fiú)Majd beleteszem a zsebembe és kiviszem.Ha lány veszi észre az nem érdekel minket mert mindenkinek van.A fiúk nem értik ezt meg :( és mindig beszólnak miatta. 13/L
2015. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, én gimis, de nálunk ez nem jelent ilyen nagy gondot. Én mindig szünetekben megyek el, összetekerem a betétet (ha tampon még kevésbé feltűnő), gyorsan beteszem a zsebembe és ennyi. Vagy amikor termet váltotok elmész táskával együtt, akkor egyáltalán nem feltűnő. Nekem ilyen fém tartóm is van (mintás, színes), abba még reggel belelehet tenni, és az sem feltűnő. Legalábbis nálunk már nem foglalkozunk ilyenekkel egyébként, ez természetes dolog.

18/L

2015. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha farmerban mész, beteheted a zsebedbe is, nem lesz semmi baja. Szünetben kimész, cserélsz. Nem kell túldramatizálni!
2015. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes tippet amugy én is igy szoktam csinálni de azert valaki adott jobb tippet mint ahogy en csinalom köszikee :))))))))
2015. ápr. 5. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Zsebben hordtam mindig. Táska legalabb olyan feltűnő mint ha a szádban vinned a betétet.

Ha nem volt a zsebemben is még órán kivettem a táskámból és zsebre raktam. Ha nincs zsebed akkor senki nem fogja figyelni van-e tampon a kezedben vagy sem ha nem keltesz feltűnőséget azzal, hogy vajon valaki láthatja-e és feltűnően takarod illetve forgolódsz, hogy ki figyel és ki nem. Ez meg a táska a legfeltűnőbb.

2015. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a munkahelyemen az öltözőben kb 30 no előtt marékkal tettem el és soha senkit nem érdekelt. Ezt mi magunkról érezhetjük cikinek amíg újdonság a menzesz de az idő múlásával rájövünk, hogy természetes dolog.
2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel indulás előtt beraksz két betétet a két farzsebedbe.
2015. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!