Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fertőzés lehet ez?

GruppenGirl kérdése:

Milyen fertőzés lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje folyásom van. Fehér . Néna büdös néha nem. Furán hangzik de amikor pl észrevettem a bugyimon és utána kimostam ott ahol érte ez a nedv ott kifakult a bugyi .... A fekete anyag roszdaszinű lett . Orvosnál voltam de 2 hét az eredmény . Esetleg tippek vagy tapasztalatok?

2015. márc. 30. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Menstruálsz már?


A fehér folyás normális,minden nőnek van,a hüvely tisztulásat szolgálja.Ha nem csïp,nem nagyon büdös,akkor nincs baj.De mivel ez is testnedv némi szaga ennek is van és van hogy picit erősebb.


Hogy ne legyen a bugyid nedves vegyél tisztasági betétet és azt használd.


Ha eddig nem volt mensid akkor a rozsda szín az első mensidnek felel meg.

2015. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok . Szültem is már . Akkor terhesség alatt összeszedtem valami gombás fertőzést de akkor picit sárgás váladék volt . És viszkettem csipett . Akkor canestent combit adtak rá . . Most ez nem olyan. Néha picit savanyu tej szaga van van mikor semmi van mikor elég büdös . Barátnőm a kórházban nemrég valahogy clamydiat szedett össze . Volt nálunk többször (wc-n is ) de azt mondja nincs neki folyása .
2015. márc. 30. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor mindenkêppen menj el nőgyógyászhoz!

De a gombának is sok féle megnyilvánulása van.

2015. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!