Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció eltolása/előrehozá...

Menstruáció eltolása/előrehozása? Segítség!

Figyelt kérdés
Tegnap volt az utolsó napom. Viszont jövőhónapban 20.-án megyek külföldre 5 napra és nem szeretném hogy pont akkor jönne meg. Szerintetek melyiket próbáljam? Eltolni vagy előrehozni? Tudom hoyg egyik sem jó a szervezetnek de egy alkalomról lenne szó.
2015. márc. 29. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ess teherbe,aztán vetesd el.100%-os módszer!
2015. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fog.tablettat akkor ne tartsd meg a 7napos szunetet,igy elobb megjon majd.
2015. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

vicces voltál 1es..ja, nem.

Nem szedek fogamzásgátló tablettát.

2015. márc. 29. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet tologatni sajnos
2015. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
6000000000000x le lett írva, csak nyilván keresni és gondolkodni luxus, hogy nem lehet tologatni. Használj tampont és kész.
2015. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetes módja nincs.
2015. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Bár a kérdezőnek már nem aktuális, de azért én leírnám a tapasztalataimat. Többször teszteltem magamon, hogy igenis el lehet tolni, illetve előre lehet hozni a menstruáció időpontját... Ha a hónapban sok citromos vizet iszol (naponta és valódi citrmból facsarva, ill. minimum 50%-os cirtomléből), akkor a menstruációd elcsúszhat kb. 2 nappal (ha eleget alszol mellé). Előre hozása pedig úgy lehetséges, ha egész hónapban kb. 2 órával kevesebbet alszol és legalább 2 naponta megiszol 1-2 dl vörös bort. A kevesebb alvás tutira befolyással van rá, ezt már nem egyszer tapasztaltam (olyankor hamarabb jön meg). Az összefüggés SZERINTEM a következő: Ha kiszámolod, hogy naponta 2 órával alszol kevesebbet, az egy hónapra +2,5 NAPOT jelent, tehát abban a hónapban a MEGSZOKOTTÓL két és fél nappal többet töltöttél ébren. Állítólag az ember szervezete alvás közben minden "teendőjét" ugyanolyan tempóban végzi, na én ebben nem hiszek, legalábbis, ha a menstruációs ciklust nézzük. Nálam most is bejött, egész hónapban kb 2 órával aludtam kevesebbet, mint szoktam (amit ugye már kiszámoltunk, hogy +2,5 nappal több ébren eltöltött idő) és 2 nappal hamarabb meg is jött...

L/30

2015. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok: Azt azért még hozzátenném, hogy én szerencsés helyzetben vagyok, ugyanis napi 8-9 órát tudok/szoktam aludni, igy a -2 óra alvás is 6-7 óra volt nálam naponta, ami még normálisnak mondható. Ha alapból ennyit alszik egy nő, akkor sajnos kivitelezhetetlen ez a -2 órás dolog, mert, ha napi 4 órákat alszol, azzal kb. csak kinyírod magad...
2015. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én meg ealsó hangon alszom napi 6-7 órát és mégsem tólodik ilyen hülyeség miatt.

Kedves 30/L, 30 éves NŐKÉNT (és nem lányként) talán nem kéne ilyeneket bebeszélni magadnak.

2015. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!