Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása...

Menstruáció előrehozása rozmaring teával vagy borral hatásosabb?

Figyelt kérdés

Aviva tornázok, de mellé még valamelyiket szeretném, mert csak ezekről olvastam, hogy hatásosak lehetnek.

Nos nem vagyok kíváncsi az olyan véleményekre, hogy ezt nem lehet irányítani stb... sok nőnek mégis sikerül, hátha nekem is.. Egyébként 5 nap múlva 4 napos kirándulásra megyek ( a héten kéne megjönnie ígyis úgyis ) és nem szeretnék ezzel bajlódni, főleg hogy végig buszon fogok ülni, kb estig... addigra jó lenne, ha kevesebb lenne, mintsem ha azelőtti nap jönne meg.. :S Szóval tapasztalatok, bármit szívesen hallgatok.

Köszönöm szépen.



2014. aug. 11. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy kíváncsi a véleményekre, hogy nem lehetséges, mert sok nőnek már sikerült. Valóban? Írd már le, ki az a sok nő, haljak meg, kipróbálom én is.

Próbálkozhatsz, nem lesz egyiktől sem bajod, de kevés esély van arra, hogy előbb megjöjjön a havid a felsoroltaktól.

2014. aug. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha semmi nem lenne ebben, akkor nem lennének fórumok, oldalak amik az előrehozástól a késleltetésig citrom stb. dolgokat írják. :) Nem veszítek semmit, ha kipróbálom.
2014. aug. 12. 01:20
 4/4 anonim válasza:
Ez a mozgatas dolog lehetséges, de azt már az utolsó menzesztől el kellett volna kezd.
2016. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!