Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fázok fel ilyen sokszor?

Miért fázok fel ilyen sokszor?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán felfázok de azva furcsa h csak akkor jelentkezik amikor a barátomnál alszok. Nem tart sokáig de nagyon fáj és csíp. Tegnap is kb 4 óra fele jelentkezet és 9 re már nem fájt. Mitől lehet? Ha szexelünk is akkor mindig elmegyek utánna a mosdóba mert azt olvastam h akkor ajánlatos h a bacik ne menjenek fel.

2015. márc. 29. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen fehérneműt viselsz ?
2015. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátodnak van valami baja.

Hogy öltözködsz? (miniszoknyában este 10 fokban ne csodálkozzon az ember, de ha rendesen felöltözöl, akkor ez a része rendben)

2015. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is felfázós vagyok.

én együttlét előtt megmosakszom, és utána rögtön pisi.

tangát tilos hordani, a tampont is kerülni kell.

2015. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A tampon nem gáz a tanga igen.

Nekem kb. minden együttlét után kijött pedig pisiltam és zuhanyoztam is..

Most az egyik munkat´rsam receptjét használom az sokat segített: vettem fagyasztott vörösáfonyát beraktam egy jól zárható üvegbe, raktam rá vizet és hagytam, hogy jól átvegye a víz a bogyó ízét. Azt iszom naponta 2-3 pohárral és jobb lett.

2015. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem felfázás, hanem valami bakteriális fertőzés. Az immunrendszered leküzdi ugyan, de amíg ez megtörténik, tüneteket okoz.
2015. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a felfázás egyenlő a bakteriális fertőzéssel, a közhiedelemmel ellentétben.
2015. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Keress rá a neten a "nászutas felfázásnak" !
2015. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet,hogy a barátod beteg, mind a kettőtöknek el kellene mennie orvoshoz!! De az is lehet, hogy mezítláb szaladgálsz otthon, és azért fázol fel. Ezt ki kell kezelni, mert a gyulladás felterjedhet a vesékre is. A bacik nem mennek csak úgy ki a szervezetből, azokat ki kell gyógyszerrel kezelni, vizetetet fognak majd venni tőletek. Lehet, a fiúnak valami prosztatagyulladás-féléje van.
2015. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Lehet, a fiúnak valami prosztatagyulladás-féléje van."

Azt kötve hiszem. Azzal nem dugna, az tuti. :))

2015. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!