Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés tünete lehet ez már?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem volt időm nőgyógyászhoz menni 1,5 éve. Most már megálltam egy kicsit, mert sokasodtak a tüneteim, panaszaim. Vérvételen kezdődő pajszmirigy alulműködést diagnosztizáltak, de hát az nem komoly azt mondták. Viszont 2 éve szépen kúsznak fel a kilók, amellett, hogy nem változott az életmódom, odafigyelek a testmozgásra, édességeket kerülöm amennyire lehet. Ja és szúr az alhasam bal oldalt.Köszönöm a válaszokat

2015. márc. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

A hasfájásodhoz semmi köze a pajzsmirigyednek, ami a nyakadban van. A kilókhoz már talán. De fáradt vagy, depressziós, pattanásos? Szőrösödsz új helyeken, hullik a hajad, stb?

Menj újra vérvételre és nőgyógyászhoz.

2015. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szőrösödés nem, talán a hajhullás, de az sem annyira gáz. A kilók igen, és azért írtam a hasfájdalmat, mert valaki azt mondta egyszer, hogy komplex betegség lehet ez, vérvételre viszont elmegyek, csak a kérdés: nőgyógyász is írhat ilyen jellegű beutalót?
2015. márc. 23. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nőgyógyäsz adott beutalót hormonälis vérvételre. Kb 7 éve van pm alulműködésem Letroxot szedem. Bélfájdalmaim is vannak, de ez inkàbb alulműködés okozta székrekedés miatt van.
2015. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató, hogy nem kell ezer orvoshoz menni,ha nőgyógyász megvizsgál és ért hozzá, ő is kiírhatja pl. a pajzsmirigy vérvételt, és akár az inzulin vérvételt is.
2015. márc. 23. 15:10
 5/6 anonim válasza:
Nálam legeslegdurvább pajzsmirigy tünet nem a kilók szaporodása volt( furcsa mód alig híztam fel talán 2-3 kilót) hanem az állandósult pánikrohamok.
2015. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én tüneteim: ödéma, nagyon száraz bőr, meglassultság, aluszékonyság, koncentrálni nehezebben tudok, székrekedés.

Hát nem épp kellemes betegség az biztos. Ja meg híztam is. Kiemelem 14 éves vagyok...

2015. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!