Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csúnya piros kiütés az egyik...

Csúnya piros kiütés az egyik mellbimbóm körül, mi lehet ez? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, eddig nem volt ilyen. Csak az egyik mellbimbómnál van, ami néha szokott viszkedni, de ez a kiütés eddig nem volt. Olvastam az interneten, hogy ez egy mellrák fajta előjele lehet, és nagyon megijedtem, mert sok tünet igaz. Nem tudom, az számít-e valamit hogy a napokban fog megjönni. Mi lehet ez?

15/L


2015. márc. 21. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mutasd meg mielőbb bőrgyógyásznak, lehet valamilyen allergia is, vagy pattanás, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2015. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem, hogy a betegség, amire gondoltam, elsősorban az idősebb korosztályt érinti, 60 év körülieket. Ez azért kicsit megnyugtatott :)
2015. márc. 21. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj bőrgyógyászhoz! Én így, ahogy leírtad gombára tippelnék.

60N

2015. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Behintőporoztam, már nem olyan csúnya, de elmegyek orvoshoz.
2015. márc. 21. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ne beszélj már rákról!! Szó sincs róla.

Tartsd tisztán és el fog múlni magától. Nagy valószínűséggel pattanás, vagy szőrtüsző gyulladás.

2015. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sma pattanás. El fog múlni.
2015. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!