Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam intim kozmetikusnál,...

Voltam intim kozmetikusnál, legyantáztatni a puncim, ma meg ilyen sok kicsi piros kiütés van körülötte és viszket! Mitől?

Figyelt kérdés
2 napja voltam intim kozmetikusnál, legyantáztatni a puncim, és ilyen sok kicsi piros kiütést vettem észre körülötte és nagyon viszket... :( nem allergia, nem gomba, a combomnál is kicsit olyan lett, visszamentem megkérdezni, de azt mondták soha nem volt ilyen panasz, nem emlékszem mit használtak... mitől lehet, és hogy tudom megszüntetni??? :(

2014. aug. 1. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az természetes, ugyanaz a "kipattogás", mintha leborotváltad volna. :) Kend be testápolóval.


21/F

2014. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, bekenem amúgy már borotváltam egyszer, de semmi ilyen nem volt :/

18L

2014. aug. 1. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
begyulladt, gondolom nem lett lekezelve gyantázás után
2014. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél Aloa-Vera krémet, vagy körömvirág krémet és azzal kenegesd. Minek ilyen helyen gyantáztatni? a nagyajak ki fog nyúlni :-( ha gyakran ilyenre adod a fejedet.
2014. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
begyulladt, hagyd pihenni, majd megnyugszik. addig kenegesd kézkrémmel
2014. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem ajánlották ezt a helyet, és még nem volt ott ilyen panasz...

amúgy nem hiszem hogy kifog tágulni, legalábbis eddig nem tágult, már javult de még kicsit pirosas és viszket, bekenem Aloe Verával.

Köszönöm :)

2014. aug. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!