Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális ha megvágtam...

Ez normális ha megvágtam magam odalent? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megvágtam magam borotválkozás közben, nem mélyen, inkább hosszan a nagyajkaimnál. Azóta viszketek, és erősebb a fehér folyás is mint szokott.

2015. márc. 16. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet, hogy fertőzést kaptál.
2015. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem írtad mikor volt és milyen borotvával.

elvileg mindig újat kéne használni főleg intim területen. de ha ez nem történik meg(pénz és kihasználatsanság miatt én se dobálom ki minden nap) fertőtlenítsd le mostantól mindig.

mosd ki, töröld meg, és olyan helyre tedd ahol nem párás meleg a levegő. pl a fürdőben sokszor elszaporodhatnak benne a gombák

és használat előtt tiszta alkoholos vattával töröld át legközelebb a pengét.

persze kicsi az esély, hogy megvágod magad, de ha mégis, legalább tiszta pengével

lehet fertőzés, de az is lehet csak beképzeled a az erősebb folyást. nem lehet tudni, de keress fel inkább egy orvost

2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egészségtelen dolog a borotválás ott lent, az orvosok nagy többsége szerint.

Viszketés szokott lenni a gyógyulás (bőrsarjadás) miatt is. A fehérfolyásnak nem lehet ehhez semmi köze.

Tartsd tisztán és el fog múlni.

Mennyi idős vagy?, mármint a fehérfolyás miatt lehet ez érdekes.

2015. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!