Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
8 napja nem jött meg, a derekam nagyon fáj és fehér folyásom van. Csináltam egy terhességi tesztet, de negatív.
2015. márc. 13. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Korod?

Akár ki is maradhat egy-egy nagy ritkán.

2015. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18
2015. márc. 13. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer petefészek ciszta miatt nem jött meg 17 évesen. Elmentem nőgyógyászhoz, ultrahang, és látszott. Nem kellett műteni, az orvos vizsgálat közben "elroppantotta" és utána meg is jött. (ez így utólag szürreálisan hat, de ezt mondta..)


Én a helyedben mindenképp elmennék orvoshoz, mert bármi okozhatja (hormonprobléma is akár) és jobb hamar elcsípni...nehogy később gondot okozzon. Bár sajnos sztk-ban ezzel a panasszal valószínűleg kiröhögnek, magánorvosnál meg kb. 20-30.000,- egy hormonvizsgálat.

2015. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, 32/L
2015. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!