Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsöl a hasam lehet...

Nagyon görcsöl a hasam lehet hogy komoly bajom van?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,13évesen kezdtem menstruálni és azóta még mindig nem állt be normálisan 1hónapot mindig késik és ha megjön olyan görcsök jönnek rám,hogy lejönnek a könnyeim pedig nagyon jól bírom a fájdalmat...ez néha hasmenéssel is jár.gyógyszer is nagyon nehezen hat:/és nagyon durván szoktam vérezni.Méhnyakrák ellen be vagyok oltva.A nőgyógyászt azért kerülném el ha lehet,mert édesanyám nem tudja hogy már nem vagyok szűz..vagy csak sejti,de ezt a témát én nagyon kellemetlennek érzem.Szerintetek mit tegyek?Köszönöm a válaszokat előre is!

2015. márc. 10. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
18 évesen már nem kell anyukádnak kísérnie a nőgyógyászhoz. Viszont jó lenne, ha elmennél, egy egyszerű gyógyszerrel enyhíthetné a panaszaidat.
2015. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiséret nélkül is mehetsz már felnőtt, vagy akár tini nőgyógyászatra is.
2015. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!