Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan egy hete fáj a...

Már lassan egy hete fáj a gyomrom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

múlt hét előtti vasárnap ettem brokkoli krém levest, és múlt hét hétfőn is. azóta olyan vagyok mint egy lufi de nem jön ki semmi , már ha érthető :)

az elmúlt egy kis időre, szedte 3 napig normaflort, de most 2-3 napja most meg olyan mintha gyomorszájon rúgtak volna :S

mi a fene van velem? most ezzel hogy menjek el orvoshoz? el sem tudom mondani mi bajom, csak ennyit mintha oda ütöttek volna vagy nem is tudom. Érzem hogy híztam is egy kicsit max 1-2 kg kb 2 hete vettem észre a hízást, de ez ennyire ki készítené a gyomromat? ráadásul tegnap hányingerem is volt, valószínűleg nem vagyok terhes, de ha más nincs csinálok egy tesztet de nem hiszem hogy az lenne a "gond".


köszönöm a segítséget, ha volt vagy van valakinek hasonló tünete.



2015. márc. 10. 07:49
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy a brokkoli 2 hétig nyomja az ember beleit? ne mááár!! :S
2015. márc. 10. 07:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem menj orvoshoz, mondd meg, hogy brokkolit ettél és azóta fáj a hasad. Lehet, hogy allergiás vagy rá, vagy ilyesmi. Lesz ötlete az orvosnak, hogy milyen vizsgálatokat végeztessen, szerintem ne aggódj.
2015. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia. voltam ma dokinál és elküldött hasi uh-ra.


a teszt is negatív lett ugyhogy nem vagyok terhes.


valami nyavalyát tuti benyaltam


3 hétre kaptam időpontot addigra lehet el is múlik...tök jó... nem sietik el a kivizsgálást. nem tudom mi bajom :((

2015. márc. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!