Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez gomba, szemölcs,...

Mi lehet ez gomba, szemölcs, allergia?

Figyelt kérdés

4 napja úgy éreztem fel vagyok fázva, szedtem AugmentinDuo-t, mintha elmúlt volna, viszont tegnap nagyon furcsán éreztem ott lent. Ezért kis tükörrel felfedeztem a "terepet". S a jobb oldali nagyajkam háta mögött felfele a szeméremdombom felé meg van dagadva, nem olyan mint a másik oldalt, a tövénél piros, nem kemény, puha, s érintésre "érzem" hogy ott van. Tegnap este kamillás fürdővízbe fürödtem, ma kamillás vattát teszek oda. Amúgy nem viszket, néha mintha beleszúrnának.

amúgy 5 hónapja szültem, még szoptatom a kislányomat, csak a férjemmel élek szexuális életet, ő is csak velem, óvszerrel védekezünk.

Ha holnapig nem múlik, akkor elmegyek a nődokihoz, de nagyon ideges vagyok és félek is, nem szeretném hogy rámenjen a tejem.

Mi lehet ez? Gomba, szemölcs, allergiás vagyok a gumira???????????????????????????

Már mindenre gondoltam

Köszönöm a válaszokat.


2010. febr. 15. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én gombára gondolok,mert a gumitól könnyen lehet.Nem mindenki bírja és a hámrétegen könnyen elszaporodnak a gombák ,baktériumok.Az augmentin meg csak rásegített.

Ne aggódj,de,ha túl akarsz lenni rajta ne várj,mert a nődoki a leggyorsabb megoldás.

2010. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztemis gomba, mert antibiotikumot szedtél, és attól nagyon gyakran jön ki.
2010. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!