Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba, allergia, vagy csak ki...

Gomba, allergia, vagy csak ki vagyok dörzsölve? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Elég gyakran volt régen gombás fertőzésem,de mióta rendesen kikezelte a nőgyógyászom nem.Az új párommal fél éve vagyunk együtt.és most 2hete volt fertőzésem,de az idő alatt nem szexeltünk,csak előtte egy héttel.Most újra lefeküdtünk vasárnap,s fura viszkető érzésem van.De nem olyan erős mint a gombánál.Folyásom nincs.Lehet,hogy a gomba kezdeti fázisa?Vagy csak allaergiás lehetek az ondóra,vagy kidörzsölődtem szex közben és azért van az érzés?Attól félek hogyha gomba akkor előző alkalommal már bennem bújkált csak utána jöttek nálam a tünetek,neki meg átadtam és most azért kaptam vissza.Mit csináljak?Vegyek neki canesten krémet?Vagy várjak egy hetet,hogy lesz e folyásom,vagy elmúlik e?Ha gomba akk minél előbb szeretném kikezelni.Férfiaknak mennyi ideig kell használni a krémet,ha biztosra akarunk menni?A válaszokat előre is köszi.
2009. okt. 20. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
mint írtad már volt 2hete fertőzésed és ugy látom h akkor a párod nem volt kezelve. szerintem ez megint gomba, ugyanis visszakaptad a párodtól. Canestennel kenje magát napi 2szer egy 7ig. te meg megint kezeltesd magad vagy canesten hüvelytabletttával vagy doki által. Jobbulást!
2009. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2009. okt. 21. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!