Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetett olyan a mensim,...

Mitől lehetett olyan a mensim, hogy pontosan jött meg de csak 3 napig tartott, akkor is nagyon gyenge volt és nyálkás, előtte és utána 1-2 napig éppen csak barnáztam?

Figyelt kérdés
Készülök dokihoz, csak kíváncsi lennék mások tapasztalataira is!
2008. aug. 25. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Dokihoz?XD Rákos vagy bazki ááXD megha dokihoz mész itt mégis mit vársz? Ő fog belédnézni...amugy meg nem is értem mi a probléma
2008. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ne itt unatkozz!
2008. aug. 25. 11:58
 3/4 anonim válasza:

ki volt ez a hüje fasz rákos XD

szoval menj orvoshoz de ne aggodj előfordul ez nem gond az ijen örülj hogy nemtartott sokáig legalább hamar tul vagy rajta és barátod is jobban örülhet neked majd ugye

2008. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is megköszönném az első válaszoló intelligens válaszát. Szerintem a kérdező nem vár mást, mint egy kismegértést, vagy, hogy valaki hasonló tapasztalatokról számoljon be. Nem kell sértegetni!

Választ itt valóban elég nehezen fogsz kapni, csak tippelni tudnánk, hogy talán stressz, fogyókúra, vagy csak egyszerűen a hormonok zavartak be egy kicsit. Én egyébként nem látom olyan nagy problémának ez a rövid mensit. Ezzel én nem is mennék el dokihoz, de persze ezt te érzed jobban, hogy eddig milyen volt, és tényleg jobb, ha egy orvos is megnyugtatja az embert.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond, és egy jó tanács. Ha még lesznek kötekedő "válaszolók", ne foglalkozz velük. Ne reagálj a "válaszaikra", mert azzal csak olajat öntesz a tűzre.

2008. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!