Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha hányingerem...

Az normális, ha hányingerem van mikor megjön?

Figyelt kérdés
Még csak 14éves vagyok és anyukámmal anyira nem jó a kapcsolatom hogy ezeket megbeszéljük és csak egy bátyám van,szóval gondolom elegetek van már az ilyes fajta kérdésekből,de én tényleg a barátaimtól,tanáraimtól és még talán valamennyit apukámtól kaptam felvilágosítást,de ő ilyenekben nem tud segíteni,ezért kérdezem meg itt,mert tudom hogy általában rendesek az emberek és komolyan veszik az emberek kérdéseit!:)

2015. márc. 7. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem túl vészes, akkor normális.

Mármint nem jellemző minden nőnél, de az, hogy amikor neked megjön, van egy enyhe hányingered, attól nincs semmi bajod.

Meg remélhetőleg ki is "növöd".

2015. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,normális
2015. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó!Nekem fél éve van meg és ilyen most volt először hogy egy kis hányingerem volt és nagyon megijedtem,hogy valami bajom van!De akkor szerencsére nem!Köszönöm a válaszokat!:)
2015. márc. 7. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is szokott hányingerem lenni.nem gyakori,de előfordul.

N26

2015. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez normális.
2015. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. márc. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!