Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? 17l

Mi lehet a probléma? 17l

Figyelt kérdés
A külső nemi szervemnél fájdalmas szúró érzést tapasztalok (érintésre) a felülete puha, simából érdesre változott de másmilyen szemmel látható elváltozás nincs azt kivéve hogy megnagyobbodott (majdnem mint izgalmi állapotban) de csak az a része ami a végbélhez közelebb esik. A hüvelyen belül nem tapasztalok fájdalmat. Rendszeresen, alaposan tisztálkodom én és a barátom is mindketten 17 évesek vagyunk és együtt veszítettük el a szüzességünk. Mi lehet a baj, a probléma okozója?

2015. márc. 2. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Lehet valamilyen gombás fertőzés, próbálj meg kenni rá Canesten krémet - a gyógyszertárban vény nélkül kapható, kb 800-1000 Ft. Ha nem múlik el pár napon belül, fordulj orvoshoz, mert csak ő tudja igazán megmondani, mi a gond
2015. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyszer nekem is volt ilyen. Nekem simán kidörzsölődött és kiszáradt a szextől. Én Neogranormont kentem rá. De bármilyen popsikenőcs használna, ha esetleg ez lenne a bajod.

Esetleg langyos kamillás borogatást is próbálhatsz.

Meg ugye ott van még a Canesten is.

De ezek csak tüneti kezelések. Mindenképpen menj egy tinédzserambulanciára, ha nem szűnik meg a tünet.

2015. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!