Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem fáj a mensim ez normális?

Nem fáj a mensim ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig mindig fájt,még sosem volt ilyen.Ma megjött de fura az egész mert kevés is van és szinte fekete... ez mit jelenthet?
2015. márc. 2. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Van ilyen ez teljesen normális. A szervezet sosem működik pontosan ugyanúgy minden mensi más.

Nekem kamaszkoromban olyan fájdalmaim voltak, hogy majd beledöglöttem.

Aztán később enyhültek a tünetek egyszerűen csak vacakul voltam.

Aztán valahogy 30 felett már alig érzem ha megjön csak ritkán. Szinte mindig máshogy érzem magam valamikor jobban lelomboz, néha érzem máskor meg fel sem tűnik.

Nemrég felfáztam na akkor megint pokolian fájt de csak egyszer.

Néha elmúlik 3-4 nap alatt máskor meg egy hétig is vacakol igaz egyre gyengébben az első napok után.

Sokat számít az épp aktuális egészségi állapotod, az étkezés, a gyógyszerek ha szedsz, a stressz és még rengeteg dolog befolyásolja.

A színétől meg ne ijedj meg van úgy, hogy vastagabb darab válik le és néha sötétebb feketés máskor meg egészen világos piros.

2015. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!