Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Homeopátia bevált valakinek...

Homeopátia bevált valakinek visszatérő hüvelygombára?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 14:25
 1/4 Titkos Arisztid ***** válasza:
Oh, biztos.... De ha 4 hónap alatt sem válna be, javaslom valami gyógyszert szerezz be, de előtte mindenképp próbáld ki a homeopátiát, nehogy csak pár napig álljon fenn a probléma... Nem érdemes kockáztatni a gyógyszert, azt végülis direkt erre fejlesztették ki, nem szabad használni :D :P Egy gyógyszerész... :D
2015. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves gyógyszerész úr! Nálam már az orvostudomány csődött mondott. Visszatérő gondjaim már 15 éve tartanak. Kipróbáltam már mindent, de már az orvos által felirt tabik sem hatnak. Ezért gondoltam hogy ezt még nem próbáltam. Csak én sem igazán hiszek a homeopátiában, ezért kérdeztem, hátha valakinek bevált és nem feleslegesen dobom ki a pénzemet... Eddig a gréfriutmagcsepp segitett, de már úgy látszik azt is kezdik megszokni a rohadt kis dögök..
2015. febr. 22. 13:26
 3/4 anonim válasza:

Nem! És nem is fog, nem véletlenül...

Homeopátiának szerencséjére a receptköteles (IGAZI) gyógyszereket nem szabad reklámozni, míg a köztudottan a rák ellen is hatásos homeopátiás szereket igen. Illetve patika sokkal nagyobb hasznot tehet egy homeopátiás készítményre mint egy rendes gyógyszerre, amire általában olyan 5%-ot... Ennek következménye hogy az emberek keresik, a gyógyszerészek ajánlják.

Összefoglalva, nem, és érdemes normális gyógyszert keresni.

:)

2015. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként én is igy voltam eddig a homeopátiával, azért is nem próbálkoztam vele, pedig már volt aki ajánlotta, mert neki nagyon bevált. A homeopata orvos jó kis summákat legombolt róla. De végül is lehet a placebó hatás működött. Az a baj hogy nekem a rendes tabik sem segitenek, egyszerűen megszokták a gombák. És ilyenkor az ember minden hajszálba kapaszkodik...
2015. febr. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!