Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan segíthetnék rajta?

Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Igen kellemetlen dolog történt velem: sietnem kellett tegnap reggel, ezért kénytelen voltam kerékpárra ülni. Általában gyalogolok, és ilyenkor jobban szeretem a tangát, így az volt rajtam, csak ez nem előnyös a számomra biciklizésnél: a vékony kis anyag kidörzsölte a nagyajkaimat a hüvelybejáratomnál. Eléggé kellemetlen, mert piros, csíp ha vizelek vagy hogyha fürdök, fáj ha sétálok, ülök vagy biciklizek (mert ma is kellett, csak franciában. Úgy általában kényelmes.), és nem tudok mit kezdeni vele, hogy hamarabb elmúljon. Van egy aloe verás készítményem, valamilyen krém, talán az segíthet. Ötletek rá, hogy tudnám elmulasztani?
2010. febr. 11. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon v sudokrém
2010. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
neogranormon.
2010. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2010. febr. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!