Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a sok fújástól kirepedezett...

Ha a sok fújástól kirepedezett, kiszáradt, vérzik, piros és fáj az orrom, mivel segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Már nagyon rossz... =(
2010. okt. 11. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni orrkenőcsöt a patikában, az nagyon jó erre, nekem mindig segít.
2010. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A körömvirág kenőcs is jó.
2010. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban kevert testápolóval egykettőre elmúlt nekem
2010. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem papírzsepit kell használni.
2010. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nivea, Bepanthen, ami van otthon, ha ezért nincs kedved elugrani patikába. Nivea lehet, hogy kicsit csíp, de túl lehet élni. De bolti testápolókat meg krémeket ne nagyon kenj rá, az tud fájni, meg a szagától nekem csak jobban folyik az orom mindig. XD
2010. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom hogy keverd a dolgokat. Erre való orrkenőcs. Lehet hogy nem guszta, mert ott marad egy kis cucc, de ne törölgesd az orrodat belülről. Nedvesnek kell maradnia a nyálkahártyának. Mert különben az lesz amit írtál. Illetve nem mindegy hogy melyik orrcseppet használod.
2010. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEOGRANORMON!!! eőször kicsit csípi de csodát tesz
2017. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!