Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon nagyon fáj gyomrom?

Figyelt kérdés
Akármit eszek este mindig annyira fáj a hasam hogy nem tudok felkelni meg mar nincs erőm mar sírni is szeretnék. Mit csináljak??

2015. febr. 11. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél este annyit.
2015. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ettem sokat epp, h egy falatot. Es mar nem bírom tovább
2015. febr. 11. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Na, most a gyomrod fáj vagy a hasad? A mellkasod alján a szegycsont alatt fáj? Ég a gyomrod? Nekem régen nagyon sokszor éget, azóta nem ég, amióta nem eszek, nem iszom szemetet (Meki, Burger és társai, félkész kaják, gyorspácolt felvágott, fehér kenyér, üdítők, energiaital, stb. stb.)

Próbáld meg azt, hogy egy késhegynyi szódabikarbonát beleteszel egy pohárba, felöntöd vízzel és megiszod. Ez nekem bevált. Ha nem elég, akkor igyál még egy ilyen pohárral. Pocsék íze van, de hatásos.

2015. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennem meg muszály mert ha nem eszek akkor meg azé faj mert éhes vagyok
2015. febr. 11. 20:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat igen a melkasom alatt faj eg is meg görcsöl is.
2015. febr. 11. 20:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Mekis kaját egyaltalan nem szoktam enni csak azt amig anyu főz itthon. Meg udotit se iszok h ha igen akkor 100%-at inkabb vizet.
2015. febr. 11. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Holnap menj le a háziorvosodhoz és vizsgáljon meg.
2015. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már voltam egy masik orvosnál azt mondta hogy csokit egyaltalan ne egyek de nem is szoltam.

De ehez az orvoshoz mem akarok menni mert nem csinál semmit nem küld el sehova

2015. febr. 12. 05:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Szoktam*
2015. febr. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!