Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D hüvelytablettáról...

Klion-D hüvelytablettáról valaki? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezt kaptam a hüvelygyulladásomra. Nekem nem folyott semmim amióta a Lactofeelt használtam, de a nődokim azt mondta, hogy belül tele vagyok, és a színe sárga. Ezért kaptam ezt. Na most az normális, ha este beteszem, és folyik ki belőlem valami? Nem mondom hogy folyás, mert hígabb annál. És már jobban érzem magam, néha viszket már csak, és picit, most tartok az 5.-nél. Az elején több jött ki, és most egyre kevesebb, és annak a színe is sárgás, de van hogy fehér. Szerintetek mi lehet ez? Az elején egyik este át is áztam tőle, eléggé. És még annyit, hogy amikor teszem fel a tablettát, akkor olyan mintha már nehezebben menne fel mint az elején, mintha komolyan mondom fel lennék dagadva belül, picit. ez lehetséges? Vagy lehet azért van, mert már nincs bennem annyi folyás, hogy könnyebben felcsússzon a tabletta? egyéb dolgokat nem észleltem, csak ezek picit nyomasztanak.. A válaszokat köszönöm.
2015. febr. 11. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A tabletta folyik ki másnap. Ez teljesen normális.

Nyilván nem egyszerű betenni, mert normális esetben egy tablettára nem izgul fel senki sem :) így zárt és nem nedves a hüvely.

De nem kell bevizezni, mielőtt felhelyezed? Nem biztos. De vannak olyan hüvelytabletták, amiket kell. Csak már nem emlékszem, hogy melyiket. Olvasd el a betegtájékoztatót.

2015. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen, ez teljesen normális.

Én is most kaptam, bár még nem kezdtem el használni a menstruációm miatt.

Szóval, ami bemegy az ki is jön(vagyis ami már fölösleges). Ettől függetlenül, mint ahogy te is érezted a javulást, hat a gyógyszer.

Vizezni pedig kell!! A betegtájékoztatón is rajta van!

Jobbulást!

2015. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Klion-D tablettától gombás lettem :/
2015. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha nem vizeztem, ugyanúgy hat?
2015. febr. 19. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként már befejeztem az utolsót. És a hüvelyemnél már nem érzem a viszkető érzést, azonban az "ajkak" mentén igen..tehát feljebb.
2015. febr. 19. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!