Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D meg a Lacto Fell mire...

Klion D meg a Lacto Fell mire jók?

Figyelt kérdés
Ezeket írta fel nekem a nőgyógyász tegnap de nem mondot semmit róluk
2014. dec. 17. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy hüvelyi fertőzésed, arra van a Klion D, és mivel maga a fertőzés és a rá kapott kezelés a hüvelyflórára is hatással van, ezért az utóbbi az segít a hüvelyflóra helyreállítására és fenntartására.
2014. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ilyen hüvely fertőzés mellet mennyi az esély a teherbe esésre ?.halottam olyat is h mire föl érne elpusztítja a spermiumokat
2014. dec. 17. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet ettől függetlenül esni, csak a terhességnek nagyon nem tesz jót egy fertőzés, ha az kezeletlen marad. Illetve ami a lényeg, ha már egy meglévő terhességről van szó, vagy egy esetleges terhességről, akkor éppen már mindegy, mert sok nő küszködik terhesen különböző fertőzéssel, de ha speciel még nincs szó terhességről, akkor azt is tudni kell, hogy hüvelyi fertőzéskor egyáltalán nem ajánlott a nemi élet!!! És remélhetőleg a párod is kapott kezelést, ugyanis ilyenkor ő is megfertőződik és ha ő nincs kikezelve, akkor visszafertőz téged és majd kezdődik az egész elölről!
2014. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

még hogy " elpusztítja a spermiumokat"


a magzatra nem is gondolsz?

ki akar beteg szervezetben megfoganni?

2014. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
uhh értem :S
2014. dec. 17. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:

de ezzel nem azt írtam, hogy nem foganhat meg.



megfoganhat, csak hát nem akarnál neki egészséges környezetet biztosítani?

terhesen már nem javasoltak a gyógyszerek főleg a első 1 hétben, inkább most kezeltesd ki magad teljesen.

2014. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*első 12 hétben
2014. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam..most fog meg jönni majd a rák szürésem mert voltam már nőgyógyásznál de nem vizsgált meg és a hasara csapott és beadott nekem egy fogamzásgátló inekciót és felborult a ciklusom most erröt vettem magamon elmentem egy másik orvoshoz és nézet rám mint a hülyére fel hivta a másik orvost és számon kérte hogy hogy mert be adni egy 19 lánynak ilyen inekciót vett töllem kenetett és majd meglátjuk mi lesz ..után ir fel másik gyógyszer is gondolom mert egy hónapba 2x jönn meg amire irt föl most nekem fogamzásgátló gyógyszert de nem akarnám beszedni mert ígyis tombolnak bennem a hormonok ...
2014. dec. 17. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:

tudják az orvosok egyáltalán, hogy terhességet tervezel?


a fogamzásgátlót valóban menstruációs rendellenességre szokták felírni, csak nem éppen annak, aki gyereket szeretne..

2014. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

gyereket csak a közeljövöben szeretnék nem rögtön...

1-2 éven belül.

2014. dec. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!