Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszahívó levél méhnyakrákszű...

Visszahívó levél méhnyakrákszűrésre?

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz, magánrendelésre, de nem azért, hogy megcsinálja a rákszűrést, hanem mert fájdalmaim voltak, illetve viszkettem. Mivel az orvosom nem ért rá azon a héten elmentem egy másik dokihoz, akit csak a rákszűrés érdekelt. Közölte, hogy csúnyán be van gyulladva a hüvelyem, de nem írt fel semmit, ami teljesen kiakasztott. Így kivártam az orvosom, aki megállapította bakteriális-gombás fertőzésem van. Írt fel gynoxint és lactofeelt. Már a kúra végén járok és szerintem meggyógyultam.


A levelet az előző dokitól kaptam aki a rákszűrést csinálta.

Ez áll benne: Ismételt vizsgálat szükséges, de ez nem jelent azonnali újabb mintavételt. Kérem hívjon fel.


Na már most felhívtam, bár nem sok kedvem volt ezek után, és közölte, nem tudja megmondani az eredményem, mert nem ül a gép előtt. Jövőhét csütörtökön próbálkozzak újra, mert akkor rendel.

Kezdek félni, nem tudom mit gondoljak. Ráadásul anyumék vették át a levelet elolvasták és nagyon aggódnak. Szerintetek mit jelenthet? A gyulladás vagy bacik miatt akar visszahívni?


2015. febr. 10. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ujra penzt akar kerni
2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott
2015. febr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam (majdnem) ugyanaz volt

De megmondtam, h nem kérek r.szűrést

2015. febr. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is újra pénzt akar.
2015. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, elszúrta a 8000 forintos rákszűrésem, kevés sejt lett levéve...
2015. febr. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!