Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szules utan mehj sebem lett...

Eva87 kérdése:

Szules utan mehj sebem lett azota sokszor felfazok emiatt, es meg tobb ev utan sem gyogyult be, mennyi ido kell a vegleges gyogyulashoz, hoszas ido es akor is gyogyul, ha szexszualis eletet elek miljen hatasal van ra?

Figyelt kérdés
Kerem szepen a kimeletes valaszt mert panik beteg vagyok,elore is koszonom.

#mehjseb #szexualis elet.
2015. febr. 10. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg a nőgyógyászoddal, ő van tisztában a kórképeddel és azzal, hogy mit szedsz. Felfázásra pl. nagyon jó az Uriznol, én mindig azt szedem, ha már érzem az elején, hogy gáz lesz (fáj, csíp, kellemetlen). Korábban én is sokszor felfáztam, és rengetegszer szedtem miatta antibiotikumot, de amióta azonnal elkezdek Uriznolt szedni, pár nap alatt elmúlik és sose lesz olyan rossz, hogy ne tudjam tartani a vizeletemet. Gyógynövényi alapú gyógyszer.
2015. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam. Urzinol.
2015. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!