Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Luktet a fejem, faj a hasam,...

Luktet a fejem, faj a hasam, a torkom majd szet megy es forro az egesz testem. Valami tipp a gyprs gyogyulashoz?

Figyelt kérdés
Jovoheten 5 TZt is irunk arrol semmikepp sem szeretnek lemaradni...Pentek d.u.-tol van ez (most szombat hajnal van )...nem birok aludni..Ettem fahejas mezet, hidrg meleg zuhanyt, ettem gyumolcsot es forro teat ittam...Valami tipp a gyorsabb gypgyulashoz? mert eddig azt rrzem, hogy mingyart meghalok :( Koszi a valaszokat 15/L
2014. nov. 29. 03:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert telefonon vagyok.
2014. nov. 29. 03:39
 2/4 anonim ***** válasza:

:)

Maradj nyugiban, és ne egyél ilyesmit, meg hideg-meleg zuhany, mert attól csak zaklatottabb leszel, és persze, hogy nem tudsz aludni.

Egyél rendesen, és aludd ki magad olyankor, ha fáradt vagy. :)

2014. nov. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót, nekem a doki mindig Cataflamot ír fel torokgyulladás esetén. Ha csökken a torokfájás, aludni is tudsz majd, és a fejed is jobb lesz, ha beveszed. Mérd meg a lázadat. Ha lázas vagy, akkor menjél el az ügyeletre, jobb, ha rád néznek, hosszú még a hétvége. Feküdj le az ágyadba, vidd oda a tanulnivalót, és ha nem leszel jobban, akkor csak a TZ-ket írni menj be az iskolába.
2014. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rubophen tabletta jó a lázra és az ilyenkor fellépő lüktető fejfájásra is, egyél húslevest, igyál mézes teát, sok C vitamint, torkodat öblögesd sós vízzel (nekem ez a leghatásosabb), és feküdj, maradj egyforma hőmérsékleten. Túl forró teát ne igyál, mert az sem jó a fájó torokra.

Lázas állapot jó esetben csak 1-2 napig tart.

2014. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!