Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót (mercilon)...

Fogamzásgátlót (mercilon) szedtem 10 évig. Utána mésfél hónappal megjött, azóta (42 napja) semmi. Mennyi idő után áll helyre a szervezet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Eltérő, van, akinek rögtön, van, akinek hosszú hónapok kellenek. Én is Mercilont szedtem, február végén abbahagytam, de még mindig nem álltam helyre, és lehet, hogy doki nélkül nem is fogok.

Az elején boldog voltam, azt hittem, nem lesz baj, mert megjött 29, majd 32 napra, de a legutóbbi 2 ciklus 45 napos volt, most kíváncsi vagyok, mi lesz, kb. a 30. napon tartok, kíváncsi vagyok, mikor jön meg, de a legjobban annak örülnék, ha vagy 9 hónapig meg sem jönne...:-)

Lehet inni cickafark teát, ami állítólag "rendezi a dolgokat" odabenn. Reméljük, te a szerencsések közé fogsz tartozni, és akár a baba is rögtön sikerül (feltéve, ha ez a cél)!

Szóval általánosság nincs, a te szervezeteden múlik minden.

2008. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen baba a cél,úgyhogy nem bánnám,de ártani semmiképp sem akarok neki!Lassan elkell mennem dokihoz,hogy amúgy is megmondja minden oké-e!Ha segitség kell hogy helyreálljanak a dolgok,azt nemtudod mennyi ideig tart?A gyógyszeres kezelésre gondolsz ugye?Remélem nem egy év,mert már nagyon szereténk a babót..
2008. aug. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!