Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gyulladás? Bővebben lent.

Hüvely gyulladás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok. hétvégén együtt voltam a párommal, akkor elkezdett fájni. egyéb más tünetem nem volt, szex közben fájt, aztán már utána is. Körülbelül hétfő-keddtől elkezdett viszkető érzésem is lenni. De ez után már nem voltam együtt a barátommal. Voltam ma nőgyógyásznál, mondtam neki hogy mióta Lactofeel-t használtam nincs folyásom, és mondta, hogy belül tele vagyok. Kaptam Klion-D hüvelykúpot, és Tinidazolt. Ez eddig rendben van. De a barátomnak semmi tünete nincs. Akkor nincs problémája, igaz? És ha később se jelentkezik tünet, nem kell kezelni?
2015. febr. 5. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a partnert is szokták kezelni, akkor is, ha neku semmi bajam mert előfordul, hogy tünetmentes, mégis hordozza a kórokozót.
2015. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...ha neki semmi baja - ezt akartam írni
2015. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De miután a viszkető és egyéb érzések jelentkeztek nem voltam vele együtt.
2015. febr. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!